javna rasprava

JAVNA RASPRAVA O NACRTU LOKALNOG PLANA AKCIJE ZA UKLJUČIVANJE INVALIDNOSTI U LOKALNE POLITIKE ZA PERIOD 2015-2017. GODINE.

Obavještavamo Vas da će se dana 21.09.2015. godine (ponedeljak), održati   JAVNA RASPRAVA o  „NACRTU LOKALNOG PLANA AKCIJE ZA UKLJUČIVANJE INVALIDNOSTI U LOKALNE POLITIKE ZA PERIOD 2015-2017. GODINE.“

Javna rasprava će se održati u  Sali Općinskog vijeća Općine Doboj Istok, u Klokotnici,  sa početkom u 10:00 sati,.

S tim u vezi pozivamo Vas da prisustvujete javnoj raspravi te Vas molimo i da eventualno u pismenoj formi pripremite mišljenja, komentare, sugestije na Nacrt  Odluke. Pismene prijedloge, sugestije i primjedbe na navedeni nacrt Odluke mogu se dostaviti i Općinskoj službi za  finansije i poduzetništvo do 18.09.2015. godine

Nacrt  Lokalnog plana akcije za uključivanje invalidnosti u lokalne politike za period 2015-2017. godine,,  možete pronaći na web stranici www.opcinadobojistok.ba , na linku „Preuzimanja“.