Kajak kanu klub „Doboj  Istok“ na prijemu kod Općinskog načelnika Kemala Bratića

Kajak kanu klub „Doboj Istok“ na prijemu kod Općinskog načelnika Kemala Bratića

(02.10.2014)

Kajak kanu klub „Doboj  Istok“ na prijemu kod Općinskog načelnika Kemala Bratića

U kabinetu načelnika Općine Doboj Istok, Kemala Bratića, upriličen je prijem najuspješnijim članovima sportskog kolektiva Kajak kanu kluba „Doboj Istok“. Tema razgovora sa predstavnicima Kajak kanu kluba „Doboj Istok“  je bio ovogodišnji uspjeh na državnom takmičenju u Gradačcu. Općinski načelnik Kemal Bratić je čestitao i poželio još više uspjeha sportskom kolektivu, te predstavniku kluba uručio i nagradu za uloženi trud i rad.

KAJAK_KANU_KLUB_PRIJEM KOD NAČELNIKA 2014

Kajak kanu klub „Doboj Istok“ učestvovao je na Državnom prvenstvu koje se održalo u Gradačcu od 15. do 17.08.2014. godine i u ekipnom poretku zauzeo je drugo mjesto sa ukupno osvojenih 27 medalja, od čega 5 zlatnih, 8 srebrenih i 14 bronzanih. Kajakaši Suljić Maid i Suljić Kenan uvršteni su u reprezentaciju Bosne i Hercegovine. Pomenuti dvojac sa reprezentacijom naše države učestvovao je na takmičenju „Olimpijske nade“, koje se održalo u Slovačkoj.

Članovi koji su prisustvovali na prijemu kod načelnika, treneri: Mujić Halil i Suljić Muriz, takmičari: Suljić Maid, Halilović Amir, Šišić Muhamed, Dizdarević Safet, Hasančević Tarik, Suljić Kenan i Suljić Dženan. Trener Mujić Halil se zahvalio načelniku na podršci koju pruža ne samo njegovom klubu, nego svim klubovima na području naše općine i obećao da će Kajak kanu klub „Doboj Istok“ postizati još bolje rezultate i na taj način predstavljati našu općinu kako na domaćim tako i međunarodnim takmičenjima.