Datum: 24 Juna 2018
opcinska-sluzba-finansije nacelnik-baner predsjedavajuci-ov

NA DNEVNOM REDU I ODLUKA O PROGLAŠENJU JAVNOG INTERESA ZA IZVOĐENJE RADOVA NA RASKRSNICI U KLOKOTNICI

 (22.03.2013)

U okviru obimnog dnevnog reda našla se i značajna odluka za našu lokalnu zajednicu, između ostalog, vijećnici su donijeli Odluku o proglašenju javnog interesa za izvođenje radova na rekonstrukciji raskrsnice u Klokotnici, na Magistralnom putu M-4 Tuzla-Doboj, kao i Prijedlog odluke o određivanju matičnih područja i vođenju matičnih knjiga za područje Doboj Istoka.

DSC02659Osim ovih bitnih odluka, vijećnici su usvojili i Izvještaj o rješavanju upravnih stvari u upravnom postupku u Općini doboj Istok, kao i Informaciju o materijalno-socijalnom položaju porodica šehida-poginulih boraca, RVI i demobilisanih boraca, te pripadnika NOR-a.