OPĆINA DOBOJ ISTOK NASTAVLJA SA REALIZACIJOM INFRASTRUKTURNIH PROJEKATA

DRUGA FAZA REKONSTRUKCIJE PUTA KAPAK – HABIBOVIĆI UZ POMOĆ TURSKE VLADE
(09.09.2014.)

10568926_10203500044160484_1037130948008405116_nZahvaljujući donaciji Turske Vlade, osigurano je 70 000 KM za II fazu rekonstrukcije puta Kapak – Habibovići. Realizacija projekta očekuje se u toku jeseni, a kako je istaknuo Općinski načelnik Kemal Bratić, cilj je da se projekti ne ostavljaju nezavršeni, stoga je ovo jedan od projekata koji je imao prioritet, jer je put posebno oštećen tokom poplava.

Rekonstrukcija putne mreže Doboj Istoku donosi značajan efekt u poboljšanju uslova života, ali ujedno na taj način se pokazuje da Općina Doboj Istok svim svojim kapacitetima nastoji realizirati bitne projekte, bez obzira na period recesije u kojem se nalazimo: „ Putevi u Doboj Istoku ne pokazuju samo stepen razvijenosti naše općine, to je dokaz potrebe građana da što jednostavnije, budu povezani sa bitnim lokacijama u našoj općini. Putna mreža će i dalje ostati prioritet u implementaciji projekata.“, naglasio je Općinski načelnik Kemal Bratić.