Datum: 21 Novembar 2014

nacelnik-baner

predsjedavajuci-ov

Da li ste zadovoljni novom web stranicom?

Pregledajte rezultate

Loading ... Loading ...

Pretplatite se na novosti

Kako biste se pretplatili na naše novosti upišite Vašu email adresu u predviđeno polje.

OPĆINSKI NAČELNIK KEMAL BRATIĆ PODRŽAO SVEČANO       OBILJEŽAVANJE GODIŠNJICE PRIHVATNOG CENTRA  „ DUJE“
 (20.04.2013)

Općinski načelnik Kemal Bratić prisustvovao je svečanom obilježavanju godišnjice postojanja Prihvatnog centra „ Duje“, te je tom prilikom istaknuo kolika je važnost ovog centra, ne smao za općinu Doboj istok, nego i za cijelu BiH.

sl33Prihvatni centar „Duje“ postoji od 1999. godine, i brine se za preko 600 štićenika. Ovo je ujedno najveći projekt Fonda solidarnosti EMAUS, što je ujedno činjenica koliko Doboj Istok može pružiti humanitarnog rada i ideja.

Svečanosti su prisustvovale i delegacije iz Francuske, kao i visoka izaslanstva našeg Kantona i Islamske zajednice.