PROGRAM OBILJEŽAVANJA DANA NEZAVISNOSTI – 1. MARTA

DOSTOJANSTVENO OBILJEŽAVANJE DANA NEZAVISNOSTI BiH – 1 MARTA

(28.02.2014)

Povodom 1. Marta, Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, Općina Doboj Istok upriličit će prigodan program obilježavanja ovog bitnog državnog praznika.

zastavaBHOsim svečane sjednice Općinskog vijeća, planirane za 11.00. sati, planirano je polaganje cvijeća na spomenik ispred osnovne škole u Brijesnici Maloj, a zatim i kulturno-umjetnički program koji će izvoditi učenici i nastavnici ove osnovne škole. Polaganje cvijeća i početak kulturnog programa planiran je za 12.00. sati.

Također, planiran je i obilazak Šehidskog mezarja „ Njiverak“ u Brijesnici Maloj i odavanje počasti palim braniteljima.

Kompletnu satnicu i protokol održavanja možete pogledati u nastavku.

PROGRAM OBILJEŽAVANJA

1. Mart    Dan nezavisnosti BiH (SUBOTA)

11:00 – Svečana sjednica Općinskog vijeća ( Klokotnica )

Ø  Referat povodom  1 . Marta  ( obraćanje profesora  historije Harisa Mujića )