UČENICI GENERACIJE – PONOS OPĆINE DOBOJ ISTOK

( 09.10.2014 )

UČENICI GENERACIJE – PONOS OPĆINE DOBOJ ISTOK

učenici generacije 2014

Danas 09.10.2014.godine u kabinetu Općinskog načelnika, Kemala  Bratića upriličen je prijem najboljim učenicima generacije Batalević Adil  iz OŠ „Klokotnica“, Hadžić Riad iz OŠ „Brijesnica“ i „Muzičke škole“ Gračanica, Hadžić Ramiza iz OŠ „Brijesnica“ i Babić Zejna MSŠ „Doboj Istok“ Brijesnica Velika.

Općinski načelnik, Kemal Bratić je čestitao učenicima generacije uz želju za dobro zdravlje i poželio još više uspjeha u daljem školovanju, te učenicima uručio nagradu za uloženi trud i rad.  Zahvalio im se što predstavljaju Općinu Doboj Istok na raznim takmičenjima, gdje zauzimaju prva mjesta.

Načelnik je čestitao i roditeljima što imaju takvu zlatnu djecu,i istaknuo „da nema većeg bogastva za jednog roditelja  nego kada mu je dijete uspješno“, jer mladi nisu samo naša budućnost, nego i  naša sadašnjost.